” aşkı kalıcı kılmayı kim biliyor ?”

Yayınlandı: Haziran 30, 2008 / Tom Robbins

” aşkı kalıcı kılmayı kim biliyor ?

1. aşka semtin en güzel pastanesine çikolatalı pasta almaya gittiğinizi, eğer kalırsa, pastanın yarısını yiyebileceğini söyleyin. aşk gitmeyip kalacaktır.

2. aşka ondan bir yadigar istediğinizi söyleyip saçından bir lüle alın. saçı ucuzcu bir mağazadan alınmış, üç tarafında yin/yang sembolleri olan bir tütsü aletinde yakın. yüzünüzü güneybatıya dönün. yanan saçın üzerine eğilip inandırıcı biçimde egzotik bir dilde hızlı hızlı konuşun. yanmış saçın küllerini alıp yüzünüze bıyık çizmek için kullanın. aşkı bulun. ona yeni biri olduğunuzu söyleyin. aşk gitmeyip kalacaktır.

3. aşkı gece yarısı uyandırın. ona dünyada yangın çıktığını söyleyin. hızla yatak odasının penceresine koşun ve pencereden dışarı işeyin. rahat bie edayla yatağa geri dönün, aşkı her şeyin yoluna gireceği konusunda temin edin. uyjuya dalın. sabah uyandığınızda aşkı yanınızda bulacaksınız. ”

Tom Robbins – Ağaçkakan

işte bunnar hiç benim aklıma gelmemişti, ben de kendi yöntemlerimi buldum, orası başka bir yazının konusu, ben sadece bu konuda güçlük çekenler için şeettiriyim dedimdi…

not_ yatak odasının penceresinden işemek baayanlar için pek bir zahmetli olacaktır katılıyorum ve dolayısıynen accık sexist buluyorum bu tavsiyeyi ama olsun, herbirimiz birazcık sexist değil miyiz zaten ?

nott_ ha bi de bıyık yakışmaz baayanlara, neymiş, pek bir sexist imiş ozman saayın Robbins, tuuu, kakaaa !

Reklamlar
yorum
  1. Danubsky dedi ki:

    asuahua, bu kitabı size tavsiye eden kişi olarak kendisine not yazmamanıza daarılmış efenim:))kendisi biraz yüzsüzdür de;)

  2. bencilkirpi dedi ki:

    kalan aşk bozulur zamanında tüketmek lazım

  3. metemorfoz dedi ki:

    özürü borç bilir ve tavsiye değilde asu hanımın hediyesi olduğunu bu kitabın da eklemek ister gönül, bozukları boşverelim kirpi açılalım, açımlandıralım ve hatta ucundan biraz mutlu olalım..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s